osCommerce  
Môj účet  |  Obsah košíka  |  Pokladňa   
Výrobcovia/značky
Novinky viacej
Make-up Perfect Finish - Odtieň 03 - sunny beige
Make-up Perfect Finish - Odtieň 03 - sunny beige
13.96€/420,56 Sk
Rýchle hľadanie
 
Použite kľúčové slová pre nájdenie tovaru ktoré hladáte.
Rozšírené hľadanie
Informácie
Dodávky
Súkromie
Pravidlá
Komentáre

Výrobcovia

 • PLEVA - medová kozmetika
 • CANNADERM - špeciálna kozmetika z liecivého konope
 • MINERAL BEAUTY SYSTEM – Mŕtve more
 • GREEN MAMA – francúzska prírodná kozmetika
 • La Chévre SYMBIONATURA – kozmetika so zložkami z kozieho mlieka

Firma sídli v kúpeľnom mestečku Potštejn v podhorí Orlických hôr. Tento kraj, leží mimo veľkého priemyslu, a tak je jeho životné prostredie iba minimálne znečistené škodlivými emisiami. Niet divu, že sa v ňom oddávna darilo aj včelárom, takže podorlický med bol vždy vynikajúcej kvality, jemnej chuti s výraznými výživnými a liecivými vlastnosťami. Firma sa špecializuje na spracovávanie liečivých včelích produktov do kozmetiky a potravinových doplnkov. To je hlavným výrobným programom, popri ktorom si záujem zákazníkov vyžiadal tiež produkciu medu s prírodnými prísadami, ktoré sa už dávno osvedčili v ľudovom liečiteľstve (zázvor, schizandra cínska, koren žen-šen).

Chovom včiel sa firma Pleva zaoberá už 37 rokov a spracovaním včelích produktov 14 rokov. Celá výroba prebieha za prísne dodržiavaných hygienických podmienok. Všetky výrobky majú zdravotný atest a sú povolené hlavným hygienikom Českej republiky.

Včelie produkty a ich význam

Med je produktom včely medonosnej a už od staroveku slúži ako sladidlo, potravina i liek. Okrem cukrov fruktózy a glukózy obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok, dalej aminokyseliny, hormóny, bielkoviny, aromatické látky a pod. Vzhľadom k obsahu jednoduchých cukrov je lahko stráviteľný, okamžite sa vstrebáva priamo do krvi a nezaťažuje organizmus. Podporuje liečbu horných dýchacích ciest, pomáha pri nachladení, úcinkuje proti chudokrvnosti, chorobám srdca, alergiám, chorobám žalúdka, ľadvín a pod. Zvyšuje prirodzenú odolnosť organizmu, a tým je elixírom života, priaznivo ovplyvnujúcim pochody v našom tele.

Propolis –tento prírodný produkt s povzbudzujúcim účinkom obsahuje viac ako 60 rôznych látok. Má široké spektrum účinnosti – okrem protizápalových a bolesti znižujúcich účinkov, podporuje hojenie rán a tlmí účinok z ožiarenia. Ničí baktérie, bacily, vírusy a pôsobí ničivo na plesne.
Materina kašicka obsahuje minerálne látky, tuky, cukry, aminokyseliny, bielkoviny, hormóny a vitamíny. Je prirodzeným zdrojom stimulačných látok so širokým spektrom účinkov, hlavne v oblasti činnosti pečene, srdca, centrálneho nervového systému, stimuluje krvotvorbu a podporuje imunitný systém. Má vplyv na obnovu hojacich sa tkanív, životaschopnost spermií, znižuje hladinu cholesterolu, stimuluje kostnú dren, zvyšuje odolnosť voči stresom. Pomáha k zvýšeniu fyzickej a duševnej sily, sexuálnej výkonnosti, regenerácii a zotavení. Potláča procesy starnutia a únavy.
Apisin je vcelí med. Používa sa už od staroveku proti bolestiam kĺbov, zápalom nervov a pri liečbe svalového reumatizmu.

špeciálnu kozmetiku z konope Cannaderm vyrába spolocnost Cannabis Pharma – derm, s.r.o. so sídlom v Tepliciach v Českej republike. Vyvíja preparáty od r. 1999 a od r. 2002 ich uvádza prostredníctvom svojho obchodného centra do kozmetických salónov a vybraných maloobchodov.

Pred uvedením na trh sú všetky produkty dermatologicky testované poprednými odborníkmi v ČR výhradne na ľuďoch. Sú schválené pre uvedenie a predaj v ČR, i na Slovensku Ministerstvom zdravotníctva ČR. Preparát Cannadent je dokonca hodnotený Onkologickou klinikou v Ostrave, ktorá Cannadent zaradila medzi vysoko prínosné produkty pre pacienta.

Konope, alebo Cannabis Sativa L. je jednoročná, dvojdomá olejnatá a najviac diskutovaná bylina na tejto planéte. Život tejto rastliny sa datuje už od praveku a samotného človeka sprevádza už po tisícrocia pre svoje jedinečné a liečivé vlastnosti. História konope mala všade v ľudovom lekárstve, aj u primitívnych národov svoje pevné miesto. Vzhľadom na svoje mnohotvárne použitie má veľký liečebný potenciál, ktorý využívali i starí lekári za dávnych dôb. Táto rastlina zmierňovala astmatické kŕce, slúžila ako upokojujúci prostriedok, zahánala chmáry a pomáhala uzatvárať rany.

Na trh sa uvádzajú výhradne preparáty, ktoré obsahujú výtažky zo semien vyšlachtenej technickej odrody. Tieto výtažky neobsahujú žiadne psychoaktívne ani jedovaté látky, práve naopak sú to zložky pre ľudský organizmus nevyhnutné a prospešné.

Preparáty sa vyznačujú prírodne vyváženým pomerom nevyhnutných vitagénov, ktorým sa doposiaľ v rastlinnej ríši môže pochválit iba konope. Tento pomer a vysoké zastúpenie vitagénov zabezpecí pokožke a slizniciam vytvorenie optimálneho prostredia pre zdravý a bezproblémový vývoj a funkciu kožných buniek. Preparáty pokožku nevytvárajú ani nestimulujú, doplňujú ju o nevyhnutné a hodnotné látky, zarovnávajú medzibunkové konflikty a výrazne ochranujú pred negatívnym vplyvom životného prostredia.

Kozmetiku Mineral Beauty System vyrába izraelská spoločnost BIO-ROM Laboratories, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov originálnej DEAD SEA kozmetiky, ktorá obdržala certifikát a licenciu ISO 9002 – najvyššej kvality.

Produkty nie sú testované na zvieratách.

Výroba sa uskutočňuje v najčistejšom prostredí na zemi, pri brehu Mŕtveho mora s najnižšou polohou na Zemi a zodpovedá zásadám najvyššej kvality. Mŕtve more je najbohatším prírodným zdrojom rozličných minerálov na Zemi. Všetky produkty radu MINERAL Beauty System obsahujú bahno alebo soľ Mŕtveho mora, ktoré poskytujú minerály vynikajúcej kvality, obohatené o rôzne vitamíny a výťažky z liecivých rastlín. Táto kozmetická rada poskytuje starostlivosť o telo, tvár a vlasy a je určená na čistenie, hydratáciu a vyživovanie. Princípom produktov radu MINERAL Beauty System je priama aplikácia na získanie okamžitých výsledkov s využitím minerálov z Mrtveho mora, ktoré pozitívne ovplyvňujú preniknutie a vstrebanie kozmetických produktov do epidermálnej vrstvy pokožky. Minerály sú schopné obnoviť vlhkosť kože svojimi hydroskopickými (vodu priťahujúcimi) vlastnosťami. Ak sa minerály vstrebú do kože, môžu zväcšiť kapacitu (obsah) vody medzi bunkami a prispievajú tak k prirodzenému zvlhčujúcemu faktoru kože.

Soľ a bahno z Mŕtveho mora:

 • povzbudzujú krvný obeh a látkovú výmenu
 • dokonale čistia kožu a pomáhajú udržiavať jej prirodzenú hydratáciu
 • uchovávajú pokožku mladú a zdravú a liečia kožné choroby (psoriáza, ekzémy...)

Kozmetika GREEN MAMA je vyrábaná na juhu Francúzska v kraji plnom bylín. Obsahuje výtažky zo šalvie, rebríčka obyčajného, prasličky, brezy, pŕhlavy, nechtíka a ďalších rastlín. Tieto rastliny sú v BIO kvalite, pochádzajú z kontrolovaných ekologických fariem a certifikovaných zberov. Výrobky kozmetiky GREEN MAMA neobsahujú:

 • minerálne oleje, silikón, farbivá, syntetické parfémy a živočíšne zložky
 • nie sú testované na zvieratách

Byliny, ktoré obsahuje sú v laboratóriách spoločnosti spracovávané na rastlinné esenciálne oleje, ktoré majú pozitívny vplyv na naše zdravie. Prírodná kozmetika je k ludskej pokožke šetrná, rešpektuje jej prirodzenosť a jej používanie podporuje a aktivuje vlastné uzdravujúce procesy pokožky. Vďaka používaniu prírodnej kozmetiky získate pleť, ktorá sa svojpomocne vyrovnáva s vlastnými problémami.

Tvorcovia kozmetiky GREEN MAMA sa sústredili na jej stopercentnú prírodnú čistotu, vďaka čomu je velmi dobre znášaná aj citlivou pleťou. Je vyhľadávaná priaznivcami zdravého životného štýlu a vhodná pre každého, kto rešpektuje prírodu.

Výrobcom značky La Chévre SYMBIONATURA je česká spoločnosť Kosmetika CAPRI, s.r.o., založená v roku 1995. SymbioNatura je komplex vzácnych, životne dôležitých prvkov, ktoré blahodárne pôsobia na všetky druhy pleti. Vďaka spojeniu čistých prírodných extraktov – najvzácnejšie zložky kozieho mlieka s vysokým obsahom prírodných antioxidantov, vzácne výťažky z liečivých rastlín a morských rias, stimuluje a chráni pleť pred nežiaducimi následkami stresu, škodlivými vplyvmi životného prostredia a predčasným starnutím pleti a vracia jej harmóniu a zdravie. Kozie mlieko svojim zložením velmi podobné materskému mlieku, posilňuje obranyschopnosť organizmu. Tuk kozieho mlieka pôsobí ako ideálny prostriedok na prenos všetkých živín do hlbokých vrstiev pokožky.

Výrobky obsahujú:

 • srvátku, tvaroh a tuk z kozieho mlieka
 • rastlinné extrakty
 • morský planktón
 • morské riasy
 • deriváty olivového oleja
 • enzýmy
 • vitamíny
 • fosfolipidy
 • minerálne látky
 • stopové prvky, najmä selén

Znacka La Chévre SYMBIONATURA má dve línie: La Chévre a Le Chaton, pre ktoré je charakteristické, že obsahujú vysoké percento účinných látok a minimálne množstvo pomocných chemických látok, ktoré sú potrebné iba z technologického hladiska.

Táto kozmetika je vyrábaná tak, aby vyhovovala všetkým hygienickým a technologickým požiadavkám, platným v krajinách EÚ. Všetky produkty prešli náročným klinickým testovaním, ktoré potvrdilo jej vhodnost na použitie pre každý typ pleti, zvlášť pre citlivú, unavenú a namáhanú pleť. Odporučená je aj alergikom a deťom so sklonom k citlivým typom pokožky.Vitajte! Chcete sa prihlásiť, alebo zaregistrovať nový účet?
Nový tovar za november
Krém na ruky a nechty ORCHIDEA, RUŽA, LEVANDUĽA, 100 ml
Krém na ruky a nechty ORCHIDEA, RUŽA, LEVANDUĽA, 100 ml
5.50€/165,69 Sk
Sprchový gél s Orchideou, 780 ml
Sprchový gél s Orchideou, 780 ml
13.90€/418,75 Sk
Minerálny make-up SANTÉ - 02 light beige
Minerálny make-up SANTÉ - 02 light beige
13.75€/414,23 Sk
Minerálny make-up SANTÉ - 03 sunny beige
Minerálny make-up SANTÉ - 03 sunny beige
13.75€/414,23 Sk
Minerálny make-up SANTÉ - 01 porcellan
Minerálny make-up SANTÉ - 01 porcellan
13.75€/414,23 Sk
Matte Matt EvermatTM minerálny make-up - 02 Sand
Matte Matt EvermatTM minerálny make-up - 02 Sand
9.30€/280,17 Sk
Matte Matt EvermatTM minerálny make-up - 03 Golden
Matte Matt EvermatTM minerálny make-up - 03 Golden
9.30€/280,17 Sk
Matte Matt EvermatTM minerálny make-up - 01 Natural
Matte Matt EvermatTM minerálny make-up - 01 Natural
9.30€/280,17 Sk
Make-up Perfect Finish - Odtieň 02 - medium beige
Make-up Perfect Finish - Odtieň 02 - medium beige
13.96€/420,56 Sk
Make-up Perfect Finish - Odtieň 03 - sunny beige
Make-up Perfect Finish - Odtieň 03 - sunny beige
13.96€/420,56 Sk
Make-up Perfect Finish - Odtieň 01 - light beige
Make-up Perfect Finish - Odtieň 01 - light beige
13.96€/420,56 Sk
Kompaktný make-up SANTÉ -Odtieň 01 - Vanilla
Kompaktný make-up SANTÉ -Odtieň 01 - Vanilla
9.30€/280,17 Sk
Kompaktný make-up SANTÉ -Odtieň 02 - Beige
Kompaktný make-up SANTÉ -Odtieň 02 - Beige
9.30€/280,17 Sk
Kompaktný make-up SANTÉ - Odtieň 03 - Fawn
Kompaktný make-up SANTÉ - Odtieň 03 - Fawn
9.30€/280,17 Sk
Skin make-up All Day Moisture 24h Fresh
Skin make-up All Day Moisture 24h Fresh
7.45€/224,44 Sk
CC fluid 8 v 1 - zrelá pleť
CC fluid 8 v 1 - zrelá pleť
24.95€/751,64 Sk
CC krém - zrelá pleť 02 - Medium beige
CC krém - zrelá pleť 02 - Medium beige
16.96€/510,94 Sk
Korekčný krémový korektor SANTÉ
Korekčný krémový korektor SANTÉ
5.10€/153,64 Sk
Košík viacej
0 položiek
Jazyky
slovensky nemecky anglicky
Najpredávanejší tovar
01.Krém na ruky a nechty, 180 ml
02.Multivitamínový ošetrujúci krém na popraskané nohy, 180 ml
03.Soľ do kúpeľa, 500 g
04.Bahno na telo, 600 g
05.LOGODENT: Rastlinný zubný gél - Mäta
06.Logona Vlasová regeneračná kúra Jojoba
07.Roll-on Deodorant - Man
08.Soľ do kúpeľa, 1300 g
09.Ošetrujúci šampón pre mužov
10.Minerálne peelingové mydlo
Recenzie/komentáre viacej
Anti – Aging telové mlieko a masážny krém 200 ml
Anti- Aging telové mlieko a masážny krém 200 ml PASSION ..
5 z 5 bodov!
Meny

Copyright © 2007 Studio4
Powered by Studio4, Oscommerce